Anker Eufy | Dust Bag Compatible with E28 | T29YQA20 | White
- TootjadAnker Eufy
- Mudel: T29YQA20
- Saadavus: 5
-
22€
Anker Eufy | Dust Bag Compatible with E28 | T29YQA20 | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 155.00 mm |
| Gross height (mm) | 176.00 mm |
| Gross weight | 0.254 kg |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 528 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 127.52 g |
| Plastic (No PET) | 31.88 g |
| Producer | Anker Eufy |
| Producer product family | Dust Bag Compatible with E28 |
| Producer product name | T29YQA20 |
| Tare weight (kg) | 0.159 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: anker eufy dust bag compatible with e28 t29yqa20 white, t29yqa20, anker eufy, tolmuimejad


